Emolium

emolium.jpg
Nepentes Pharma działa w sektorze farmaceutycznym, koncentrując się na budowaniu pozycji rynkowej marek dermokosmetycznych i pediatrycznych. Kreuje sukces takich marek jak Iwostin i Emolium, które od lat cieszą się uznaniem i zaufaniem konsumentów, lekarzy oraz farmaceutów. Firma ma w swoim portfolio również leki dermatologiczne na receptę, które wraz z pielęgnacją dermokosmetyczną stanowią kompleksowe rozwiązanie dla skóry problemowej. Spółka zajmuje się także wprowadzaniem i utrzymaniem pozycji rynkowej międzynarodowych marek przeznaczonych do pielęgnacji dzieci m.in. Marimer, A-cerumen.
 
Misją Nepentes Pharma jest tworzenie innowacji dla zdrowia.
 
 

Preparaty Emolium to nowoczesne emolienty, które dostarczają skórze składniki niezbędne do utrzymania fizjologicznej równowagi. Wiążą wodę, natłuszczają i ograniczają świąd. Pielęgnują skórę suchą, szorstką i podrażnioną.

Preparaty z linii Emolium zapewniają kompleksowe – pełne i długotrwałe – działanie na czterech płaszczyznach:

  • - pomagają odbudować uszkodzony płaszcz hydrolipidowy skóry;
  • - uzupełniają ubytki w lipidach substancji międzykomórkowej;
  • - zapewniają prawidłowe uwodnienie warstwy rogowej naskórka;
  • - zmniejszają transepidermalną utratę wody (TEWL) oraz dostarczają substancje wiążące wodę;
  • - ograniczają świąd.

 

Badania przeprowadzane pod kontrolą dermatologiczną pozwoliły na dobór substancji aktywnych, które są bezpieczne, a jednocześnie skutecznie działają na wszystkich wymienionych płaszczyznach.

 

Preparaty Emolium są dostępne wyłącznie w aptekach.

 

 

 
Zobacz wszystkie produkty Emolium